Trumpalaikė ir ilgalaikė auto nuoma Vilniuje

auto nuoma vilniuje autohausrent automobiliaiViena didžiausių didelio miesto blogybių yra nepaprastai intensyvus eismas. Kuomet mieste gyvena labai daug gyventojų, savaime suprantama, yra ir daug automobilių, kurie sudaro eismo spūstis ne tik ryte, per pietus arba vakare, o, galima sakyti, nuolatos. Tai labai apsunkina gyvenimą tiems žmonėms, kurie į didelį miestą, pavyzdžiui Vilnių, atvažiuoja labai retai ir tik trumpam laiko tarpui.

Dažniausiai jie nėra pratę prie didžiulių automobilių kamščių. Esti ir tokių atvykėlų, kurie neturi mašinų, kurie visiškai nevairuoja. Tačiau jiems dažnai tenka daug keliauti po miestą įvairiausiais reikalais ir neretai nutinka taip, kad pastariesiems laikas būna labai svarbiu faktoriumi. Todėl stovėti mašinų spūstyse ir taip gaišti laiką yra labai nuostolinga.

Be kita ko viešasis transportas taip pat pasižymi ne pačiomis geriausiomis savybėmis laiko atžvilgiu. Patogumu taipogi. Tačiau išeičių ieškoti reikia, nes bet kokiu atveju keliavimas iš taško A į tašką B yra būtinas ir niekaip neišvengiamas.

Čia atsiranda puiki išeitis, kuri galbūt nepadės išvengti automobilių spūsčių, tačiau tikrai garantuos komfortišką kelionę ten, kur kiekvienam panorėjusiam reikia – auto nuoma.

Kartais žmonės kalba, kad tai labai brangus malonumas, kad tam reikia nemažai pinigų ir tiesiog neapsimoka to daryti finansiškai. Tai visiškai ne tiesa, išvinuomavę automobilį Jūs galėsite daug greičiau judėti mieste. Gerokai greičiau nei važiuodami viešiojo transporto autobusais ar troleibusais. Ką jau kalbėti apie taksi, kurio paslaugų kainos yra tiesiog žvėriškos. Taigi apsvarsčius visas galimybes ir darant išvadą galima drąsiai teigti, kad automobilių nuomos paslaugos yra pačios pigiausios ir nešančios didžiausią naudą bei, nereikia pamiršti, ir patogumą. Pagal savo finansines išgales kiekvienas klientas gali išsinuomoti automobilį bet kokiam laikotarpiui. Nuo keletos valandų, dienų iki savaičių. Tai tikrai puikus sprendimas tiems, kurie patys nevairuoja arba tiesiog neturi automobilio.

Kaip jau buvo minėta šiek tiek anksčiau, taksi paslaugos didžiuosiuose miestuose yra ypatingai brangios, kartais norint patekti iš vieno miesto galo į kitą, tenka sumokėti beveik pusšimtį litų, tai tikrai didžiuliai pinigai bet kuriam žmogui. Tik įsivaizduokite, jeigu reikėtų taip suvažinėti keletą kartų per dieną, į tam tikras vietas mieste, kurias skiria dešimt ir net daugiau kilometrų. Darbo dienos pabaigoje, pradėję skaičiuoti kiek išleidote pinigų visai dienos kelionei, tikrai labai nemaloniai nustebtumėte. Todėl būtina pasiskaičiuoti, kur keliausite per šį laikotarpį ir per kokį laiką jums reikia nuvykti į savo kelionės tikslus. Nes ilgalaikėje perspektyvoje taksi paslaugos bus pačios brangiausios palyginus su kitomis alternetyvomis, kadangi kaip ir minėjome iš vieno miesto pakraščio keliauti taksi kainuos daugiau nei penkiasdešimt litų ir jeigu taip reikia kiekvieną dieną, tai gaunasi labai didelė suma. Todėl palyginus auto nuomos Vilniuje paslaugos įkainius su taksi kainomis, tai nuomos kaina tikrai nebus tikrai pigesnis malonumas.

O gal viešasis transportas ?

Kita jau minėta transporto rūšis – viešasis transportas. Tai tikras laiko ryjikas. Norėdami keliauti – privalėsite laukti tinkamo Jums autobuso. Laukimas gali dažnai prailgti, kartais troleibusai ir autobusai vėluoja, todėl niekuomet nesate apdraustas, jog laiku suspėsite į vieną ar kitą vietą, galbūt į svarbų susitikimą su svarbiais klientais.

Auto nuoma Vilniuje realiai yra pats protingiausias ir geriausias variantas miesto svečiui, kuris mieste apsistoja tik trumpam laikui. Ekonominiu atžvilgiu tai bene pats geriausias įmanomas variantas, kokį galite rasti. Visuomet važiuojate ten, kur norite, kada norite ir kokiu norite maršrutu. Puiku, tiesa? Turbūt pats geriausias dalykas yra tas, kad galite laisvai planuoti savo laiką turėdami automobilį. Turite judėjimo laisvę planuoti kiekvieną valandą taip, kaip tik jūs pats norite. Ryte galite važiuoti į senamiestį, o po pietų lėkti apsipirkti arba susitikti su svarbiais klientais. Tai tikrai puikus ir vianareikšmiškai geriausias būdas keliauti svetimame mieste.

Dažnai nuomojamuose automobiliuose būna įrengta navigacijos įranga, kuri neleis Jums pasiklyst tokiame dideliame ir atvykėliui gan klaidžiame mieste, kaip Vilnius. Todėl galite nesujaudinti ir būti garantuotais, jog viskuo bus už Jus pasirūpinta iki pačių mažiausių detalių.

auto nuoma Vilniuje pasirinkimas AutohausrentLabai dažnai iš savo pažįstamų arba draugų žmonės girdi, jog auto nuoma Vilniuje yra labai brangus malonumas, kurį sau leisti gali ne kiekvienas. Atsakyti vienareikšmiškai į šį klausimą taip arba ne yra labai sudėtinga. Yra tikrai daug faktorių, kurie lemia paslaugos kainą. Tarkime automobilis, kurį nuomojate. Kuo naujesnis ir geresnis automobilis, savaime suprantama, mokėti klientas turės gerokai daugiau nei už senesnį automobilį – faktas. Taip pat kaina priklauso nuo mašinos komplektacijos, dažnai ir variklio galingumo. Į automobilio komplektaciją įeina patys įvairiausi patogumai, įvairios elektroninės sistemos ir visą kita panašaus pobūdžio technika automobilio viduje, kuri kiekvieną kelionę paverčia labai smagia ir malonia. Taigi tokie automobiliai yra brangesni, todėl jų nuoma taip pat brangesnė. Kitas, ne ką mažiau svarbus dalykas, įmonė iš kurios norite išsinuomoti transporto priemonę. Jų, pavyzdžiui Vilniuje, yra tikrai daug. Vienos firmos teikia brangesnes ir profesionalesnes paslaugas, tuo tarpu kitos užsiiminėja visu šiuo verslu mėgėjiškai ir nėra labai patikimos. Žinoma, be šių, jau išvardintų, kriterijų kalbant apie nuomojamo automobilio kainą, prisideda dar ir pačio kliento finansinis pajėgumas. Iš esmės, klientas išsinuomos tokią mašiną, kokią jam leidžia išsinuomoti jo turimos galimybės. Tačiau neverta nusiminti, pagal kiekvieno kliento skonį ir piniginės tūrį galima pasiūlyti pačius įvairiausius pasirinkimus. Todėl patenkintas liks kiekvienas, kuris naudosis mūsų firmos teikiamomis paslaugomis.

Nereikėtų pamiršti fakto, kad didelę įtaką nuomojamų automobilių kainoms daro išorinė kitų įmonių konkurencija, kuomet vienos firmos kainas didina, kitos mažina ir priešingai. Kartais būna ir taip, jog automobilių nuoma didžiuosiuose, ir ne tik, miestuose turi tendenciją pigti. Ypatingai pastaruoju metu, kadangi įmonių užsiimančių tokia veikla daugėja nuolatos, todėl norėdamos turėtų klientų ir pritraukti vis daugiau naujų potencialių paslaugų vartotojų, naujos firmos sąmoningai mažina kainas. Kaip žinia, tokie veiksmai visada susilaukia atoveiksmio. Atsiradus naujoms įmonėms, kurios teikia savo paslaugas mažesnėmis kainomis, nei siūlo pati rinka, senosios automobilių nuomos firmos, norėdavos išlikti rinkos žaidėjais, turi taip pat atitinkamai mažinti savo paslaugų kainas. Nes didžioji dali potencialių klientų visada rinksis mažesnes paslaugos kainas. Žinoma, akylas klientas nepraleis progos palyginti brangesnės ir pigesnės įmonių teikiamų paslaugų kokybę. Tačiau dabar gyvename tokiais laikais, kai viskas yra nesudėtinga ir tampa vienoda, todėl mažesnėms įmonėms nėra labai sudėtinga dirbti panašiai arba net taip pat kokybiškai, kaip ir didieji rinkos žaidėjai. Todėl pastebima, jog jeigu paslaugų kokybė šiek tiek ir skiriasi, klienas visada rinksis pigesnį variantą. Tuo labiau, jeigu dviejų įmonių paslaugos yra teikiamos taip par profesionaliai, tačiau kainų skirtumas yra apčiuopiamas.

Susumuojant tai, kas jau pasakyta, galima drąsiai teigti, kad automobilių nuomos paslaugų rinka iš tiesų lepina savo klientus pasirinkimo laisve ir teikiamų paslaugų gausa. Kiekvienas norinti ras tai, ko jam reikia pagal jo poreikius ir kišenę. Pasirinkimas yra tikrai didelis, todėl net pats išrankiausias ras savo skonį ir poreikius atitinkantį patį optimaliausią variantą, kuriuo liks tikrai patenkintas:

  • Automobilio nuomos kaina priklauso nuo daugybės skirtingų faktorių. Tai yra, kaip jau buvo minėta anksčiau, norimo išsinuomoti automobilio techninės specifikacijos, tai yra komplektacija. Be šio faktoriaus išvardinti galima dar keletą. Visų pirmą, visuomet yra įvertinama mašinos techninė būklė. Ji turi būti puiki, kad kiekvienas potencialus klientas galėtų be jokios baimės ar abejonių saugiai važinėti automobiliu kiekvieno miesto gatvėmis. Pagal automobilio techninę būklę yra apskaičiuojama jo amortizacija ir reikalingos tam tikros investicijos į tos mašinos priežiūrą ateičiai. Be šių faktorių yra dar vienas, ne ką mažesnis faktorius, tai yra automobilio draudimas.
  • Kiekviena automobilių nuomos paslaugas teikianti firmą turi tam tikrus prioritetus, vienas iš jų yra kliento saugumas. Jis visada tik pačioje pirmoje vietoje, tai bene svarbiausia dalykas.  Kuomet yra garantuojamas tiek fizinis, tiek  socialinis saugumas, tuomet nuomos paslaugos, galima sakyti, yra teikiamos aukščiausiu lygiu. Kiekviena transporto priemonė mūsų firmoje yra draudžiama tam tikros rūšies draudimu, kuri garantuoja, kad nelaimės atveju nukentėjęs klientas-vairuotojas gaus tam tikrą paramą. Taip pat firmos, kurios teikia nuomos paslaugas yra suinteresuotos drausti savo automobilius, kad nelaimės atveju gautų pinigines kompensacijas. Taigi jeigu automobilis draustas ir techniškai tvarkingas, juo galima naudotis be jokių kliūčių.
  • Dar svarbų vaidmenį nustatant nuomojamo automobilio kainą vaidina automobilio pagaminimo metai. Tikriausiai nieko keisto, kad naujesnių auto nuoma Vilniuje kainuoja šiek tiek brangiau nei senesnių transporto priemonių nuoma. Visa tai labai logiška, kadangi naujesnes mašinas pirkti kainuoja gerokai daugiau, taip pat jų techninė priežiūra yra nepalyginamai brangesnė nei penkerių ar dešimties metų automobilių ar dar senesnių transporto priemonių. Mašinos yra technika – jos kartais genda, nes eksploatuojant dėvisi vieni ar kiti komponentai, joms tenka keisti tam tikras dalis profilaktiškai, tai irgi kainuoja, tad kuo naujesnio modelio automobilis yra, tuo daugiau kiekvienam klientui teks suploti pinigų Tačiau visuomet galima rinktis ir iš pigesnių nuomos variantų, kurie ne ką prastesni. Galima automobilių selekcija mūsų įmonėje tikrai patenkins visus kliento poreikius.

Mašinos nuomos kainą lemia ir jo markė. Sakykime Mercedes, Lexus arba BMW makrių mašinos visada išsinuomoti kainuos šiek tiek brangiau, nei Audi, Wolksvagen arba Peugeot. Pirmieji automobiliai laikomi prestižiniais, todėl tai nejučiomis ir padidina jų nuomos kainą. Taip pat išauga ir jų nuomos kaštai.

Norėdami sutaupyti ir be jokio galvos skausmo lėkti po Vilniaus gatves, rinkitės kitų markių automobilius, kurie yra taip pat komfortiški, bei leidžiantys mėgautis vairavimo malonumais. Kiekvienas pigesnės klasės automobilis savo komplektacijoje turės klimato kontrolės sistemą, taip pat parktronic parkavimosi sistemą ir panašius įtaisus, kurie palengvina vairavimą ir padaro jį tik dar labiau malonesniu. Be šių, jau išvardintų patogumų, mūsų automobiliai jų turi ir dar daugiau.

auto nuoma Vilniuje taisykles AutohausrentVertėtų atminti, jog visada yra tam tikrų papildomų taisyklių nuomojantis automobilį, kaip antai kuro sunaudojimas.  Jis priklauso tik nuo kliento, įmonė, kuri nuomoja transporto priemonę nėra atsakinga už kurą, kurį sunaudojate, todėl važiuosite tik tiek, kiek ir įsipilsite kuro. Mūsų nuomojamuose automobiliuose visuomet yra tam tikras kiekis kuro, kurį klientas sunaudoja, kuomet pasiima automobilį, tačiau jį visada reikia gražinti su tokiu kuro kiekiu, su kokiu gavote patį automobilį, taigi jeigu mašinoje prieš Jums išsinuomojant ją, joje buvo apie dvidešimt litrų kuro, mes reikalausime, kad automobilis ir būtų gražintas su tokiu kuro kiekiu bake. Mūsų įmonę nuomoja transporto priemones, tačiau į paslaugas neįeina kuro pylimas ir kitos panašaus pobūdžio šalutinės paslaugos. Taigi kiekvienas potencialus klientas turėtų žinoti šią taisyklę, kuri yra taikoma daugelyje automobilių nuomos įmonių. Labai retomis išmintimis galima rasti kompromisą, kuomet klientas dėl tam tikrų priežasčių, ne iš piktų paskatų gražina mašina ne su tokius kuro kiekiu, koks turėtų būti.

Automobilių nuoma mūsų šalyje, kaip ir visose kitose pasaulio šalyse yra ganėtinai senas ir savo tradicijas turintis verslas, todėl nereikėtų nustebti, kad keleto mašinų savininkas nuomoja savo turimus automobilius ne dėl savo malonumo iš paskatos daryti verslą. Suplojęs nemažą sumą pinigų kiekvienas auto nuoma Vilniuje užsiimantis verslininkas nori sumą, kurią išleido automobiliui pirkti, susigrąžinti kuo greičiau. Žinoma, mašinos atsiperkamumas yra pakankamai ilgas laiko periodas, kuris gali užtrukti kelerius metus, jeigu nuomos verslas klesti ir auga teisinga linkme.

Automobilių nuoma yra parankus pasirinkimas kiekvienam atvykusiam labai trumpam laikui į nepažįstamą miestą. Tokiu būdu Jūs sutaupysite labai daug brangaus laiko ir išvengsite daugybės nepatogumų, kuriuos galite patirti naudodamiesi taksi arba viešojo transporto paslaugomis.

Vilniuje, kaip ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, automobilių nuomos verslas dar tik įgauna pagreitį, po truputį jis vystosi, tampa draugiškesnis aplinkai ir kiekvienam potencialiam klientui. Laikui bėgant vis daugiau ir daugiau žmonių pasitikės automobilių nuomos įmonėmis ir patikės savo pinigus mainais į jų teikiamas paslaugas be didesnių dvejonių. Toks ir turėtų būti tikras transporto priemonių verslas. Beje, remiantis tarptautine patirtimi, mašinų nuomos kainos kiekvienais metais turėtų mažėti. Tai įtakoja vis daugiau atsirandančių automobilių nuomos įmonių, kurios pradeda savo veiklą nereikalaudamos didžiulių sumų iš klientų, taigi visatai įtakoja ir bendrąją vidaus rinką mūsų šalyje.

Labai tikėtina, jog tokiomis aplinkybėmis krypstantis nuomos verslas taps patrauklesniu didžiajai daliai gyventojų ir miesto svečių, kurie maloniau rinksis ne viešojo transporto paslauga, ne taksi, ar neprašys draugų nuvežti ten ir ten, o patys nuomosis keturrates transporto priemones. Augant nuomos rinkai ir į ją įeinant vis daugiau žaidėjų, vartojamasis asortimentas taps gerokai platesnis. Klientai galės rinktis iš daugybės automobilių, jų komplektacijų, skirtingų jų nuomos kainų. Tai tikrai paskatins dar labiau susidomėti šia, galima sakyti, alternatyvia transporto sistema, kuri kasmet tik auga.

Todėl jeigu Jus domina auto nuoma Vilniuje, nedvejokite ir skubėkite susisiekti su mūsų įmone. Mes Jums padėsime kuo tik galėsime ir užtikrinsime tik pačios aukščiausios klasės aptarnavimo kokybę. Prižiūrėtus ir taisyklingai eksploatuojamus automobilius ir visą kitą. Garantuojame, kad gausite tik patį geriausią paslaugų paketą už savo mokamus pinigus. Kiekvienas klientas yra mums lygiai taip pat svarbus todėl mūsų tikslas yra suteikti jam tik pačias geriausias paslaugas ir kad klientas liktų jomis patenkintas bei naudotųsi jomis dar ne kartą. Mūsų įmonė siekia gero vardo bei tikisi ateityje būti stipriais konkurentais stiprioms ir jau ne vienerius metus veikiančios automobilių nuomos įmonėms.

Vienas svarbiausių automobiliu nuoma užsiimančių įmonių tikslas yra, kad klientas būtų patenkintas automobiliu ir automobilis sukeltų tik teigiamas emocijas. Jeigu klientas jau grįžta atiduoti automobilį ir sako, kad jam nepatiko automobilis arba automobilis turi kažkokias problemas, galima sakyti, kad paslauga nepavyko ir gali būti, kad yra labai maža tikimybė, kad šis klientas jau nebegrįš vėl išsinuomoti automobilį. Tačiau jeigu klientas po paslaugos yra patenkintas automobiliu ir jo kokybe, yra labai didelė tikimybė, kad šis klientas sugrįš ir vėl nuomosis automobilį bei jį užsisakys ilgesniam laikotarpiui ir gal net geresnį automobilį. Tai yra labai svarbu auto nuoma Vilniuje užsiimančiai įmonei, nes grįžtantis klientas yra labai vertingas!

Mūsų įmonės tikslai yra pasiekiami, mes tuo tikime. Kartu mūsų įmonėje dirba didžiausi automobilių nuomos specialistai, kurie paaiškins visas detales, kurios gali turėti įtakos nuomojantis automobilį Jūsų pramogoms, arba darbo tikslams.

Nors šioje, automobilių nuomos, rinkoje yra labai daug konkurentų siūlančių identiškas paslaugas, mes iš jų visų išsiskiriame tuo, kad klientas mums yra tikrai svarbus, mes rūpinamės jo saugumu, pasitikime juo patikėdami savo nuosavybę. Pirmyn, susiekite su mūsų įmone ir mes Jums pažadame puikias paslaugas, kuriomis Jūs neliksite nusivylę. Savo klientams siūlome tik naujus ir saugius automobilius, kurie yra įsigyti iš oficialių automobilių pardavėjų atstovų Lietuvoje. Mes nuomojame įvairių klasių mašinas su dyzeliniais arba benzininiais varikliais. Taip pat galima rinktis iš mechaninių arba automatinių pavarų dėžių. Mūsų nuomojamų automobilių klasės siekia nuo ekonominės iki kompaktinės arba standartinės. Užtikriname tik pačias geriausias kainas bei patraukliausią kainos ir kokybės santykį, kuris jus tikrai patenkins ir nepaliks abejingo. Detalias nuomos kainas ir automobilius galite peržiūrėti mūsų internetinėje svetainėje. Išsirinkite ir rezervuokite Jums labiausiai tinkantį ir prie Jūsų poreikių prisitaikantį automobilį ir mėgaukitės saugia ir užtikrinta kelione! Pajuskite komfortą, mėgaukitės mūsų automobiliais ir nesirūpinkite dėl nieko, palikite visus savo rūpesčius mums!